חניה ואחסון לרכב

אם הרכב שלכם נפגע, אם הוא לא בשימוש, אם אתם טסים לחו"ל לתקופה קצרה או ארוכה ומחפשים מקום טוב להחנות בו את הרכב, צרו קשר עם "היפר חלף" בירושלים. ב"היפר חלף" בירושלים, יטפלו, יפנקו וישמרו על הרכב שלכם עד אשר תתניעו אותו מחדש ותשובו להשתמש בו.

חניה ואחסון לרכבים - כמה דברים שכדאי לדעת

אם אתם מחנים את הרכב לתקופה ארוכה, כדאי לבקש מבעל החניה להתניע את הרכב לפחות פעם אחת בשבוע. אם החניתם לתקופה של מספר חודשים כדאי לבקש מבעל החניון לנתק את המצבר בתקופה זו, אך, אם אפשר, לחבר אותו אחת לחודש ולהתניע את האוטו.

בעת התנעת האוטו ממתינים עד שהטורים ירדו, שהמנוע יתחמם קצת עד לטמפרטורת עבודה, מפעילים קצת את המזגן ועוד. בדרך זו מוודאים כי הרכב מתפקד כרגיל והכול בו תקין.

כדאי לבחור מקום מאובטח באמצעות מערכת אזעקה המחוברת למוקד אבטחה. יש לוודא כי לאף יד זרה לא תהיה גישה אל הרכב החונה.

רכבים רבים המגיעים אל חברות העוסקות בחניה ואחסון רכבים מנקות את הרכבים ניקיון חיצוני וגם פנימי. הניקיון הפנימי כולל שאיבה של אבק ושאיבה למניעת ריחות פנימיים. לאחר ניקוי הרכב, מכסים אותו בכיסוי מיוחד נגד אבק.

רוב החניונים העוסקים בחניה ואחסון רכבים מפעילים ביטוח מקיף לרכב בזמן שהוא חונה אצלם. אם גם מקום החניה שבחרתם מפעיל ביטוח מקיף, כדאי להקפיא את ביטוח הרכב שלכם בזמן האחסון ולחסוך בין עשרות למאות שקלים.

5/5 - (2 votes)

Share on Facebook