ידיות לרכב

כמה פעמים נשברו לכם הידיות לרכב ולא ידעתם למי לפנות? בחברת "היפר חלף", בירושלים מציעים לכם מבחר גדול של ידיות לרכב, ידיות חיצוניות וידיות פנימיות. מוסכים מורשים, חברות גדולות ומובילות ואינספור לקוחות פרטיים רוכשים ידיות לרכב וחלקי חילוף נוספים ב"היפר חלף" בירושלים. צוות העובדים, מקצועי ומסור, השירות אדיב, המחירים אטרקטיביים וחלקי החילוף מצוינים. רשמו לעצמכם: ידיות לכל סוג של רכב קונים רק ב"היפר חלף".

ידיות לרכב – שישה דברים שחשוב לדעת

השוק מציע סוגים שונים של ידיות, ידיות מקוריות של יצרן הרכב, חלפים תואמים וחלפים מיד שנייה.

ידיות מקוריות של היצרן נמכרות בדרך כלל על ידי היבואן הרשמי של הרכב או במוסכים המורשים של החברה המשווקת את הרכב מהדגם שלכם. אלו ידיות מקוריות בדיוק כמו הידיות שהיו ברכב כאשר קניתם אותו, אלו ידיות בטיחותיות שעברו מבחנים רבים ועמדו בהם בהצלחה. מבין סוגי הידיות השונות, הידיות המיוצרות על ידי יצרני הרכב נחשבות לידיות היקרות ביותר. כאשר קונים ידיות מקוריות, כדאי לבקש לראות את האריזה המקורית של הידית ולבדוק האם סמל היצרן מוטבע עליה.

חלקי חילוף תואמים הם חלקים הזהים לחלקים המקוריים, אך לא מיוצרים על ידי יצרן הרכב, אלא על ידי חברות אחרות, אמינות ומפורסמות. כמעט לכל החלפים לרכב יש חלקי חילוף תואמים, גם לידיות החיצוניות ולידיות הפנימיות של הרכב. חלקי החילוף התואמים נחשבים לחלפים בטיחותיים, אך זולים יותר מאשר חלקי החילוף המקוריים.

כאשר קונים חלפים תואמים, חשוב לקנות מחברה אמינה. השוק מוצף בחלקי חילוף זולים המיובאים מסין, הם אומנם נמכרים במחירים זולים, אך במקרים רבים הם באיכות ירודה.

יש חברות המציעות ידיות לרכב מיד שנייה, בדרך כלל מרכבים לפירוק. כאשר קונים את הידיות המקום אמין אפשר למצוא ידיות מקוריות לרכב, אומנם משומשות, אך במצב טוב. חשוב לשים לב כי הידית שקניתם מתאימה לסוג הרכב ולדגם שלכם.

אם הרכב שלכם מבוטח ואם אתם מקווים לקבל החזר כספי על קנייה והתקנה של הידית לרכב, לפני שאתם בוחרים ידית חשוב לדעת מהי העמדה של חברת הביטוח שבה אתם מבוטחים. חברות ביטוח רבות מאשרות רק קנייה של ידיות מקוריות במטרה להפחית את הסיכונים של הרכב.

ב"היפר חלף" מציעים לכם מבחר גדול של ידיות פנימיות וחיצוניות לרכב

  • כל חלקי החילוף ב"היפר חלף" עומדים בסטנדרטים גבוהים ביותר של איכות המוצרים.

  • המלאי גדול וזמין, צוות העובדים ישמח לייעץ ולעזור לכם לבחור את הידית המתאימה ולספק אותה במהירות המרבית.

5/5 - (2 votes)

Share on Facebook