פנסים לרכב

פנסים – על החשיבות של פנסים תקינים

פנסים לרכב צריכים להאיר באופן ברור וממוקד את הדרך. אם הם אינם מאירים היטב, הנוסעים ברכב חשופים לסכנות רבות, חלקן אפילו עלולות להיגמר באסון. כיום הפנסים משמשים, נוסף על התפקיד הפונקציונאלי, גם בתפקיד עיצובי. הם נותנים צורת פנים לרכב ומשפיעים על המראה הכללי שלו. כאשר אתם מחפשים פנסים כחלקי חילוף לרכב אתם חייבים להקפיד על בחירת פנס תקין ואיכותי ופנס המתאים לדגם של הרכב שלכם. ב"היפר חלף ירושלים" יש מלאי גדול של פנסים המתאימים לכל סוג ודגם של רכב, המלאי זמין, נשמח לספק בהקדם האפשרי.

מתי צריכים להחליף פנסים?

תאונות עלולות לפגוע הן בנוסעים והן ברכב. זו לא צריכה להיות תאונה קשה במיוחד כדי שהפנסים של הרכב ייפגעו, מספיקה דפיקה קלה או שפשוף קל שתגרום לניפוץ הפנס, ואתם חייבים להחליף אותו.

כאשר נגרם לרכב שלנו נזק חשמלי או אפילו נזק קל בעת ההברגה של הפנס עצמו, אחד מהטפסנים של הפנס נפגע ואי אפשר לקבע אותו היטב, וצריך להחליף פנס.

הפנס לא נדלק. זו יכולה להיות בעיה בפנס, אך יכולה להיות גם בעיה בנורה. כדי לדעת האם צריך להחליף פנס או נורה אפשר לעשות בדיקה פשוטה. בדקו את מערכת החשמל ברכב, הדליקו את האורות, אם הנורות ברכב נשארות כבויות, כנראה שהנורה נשרפה או שיש תקלה במערכת החשמל. אפשר גם לפתוח את המכסה של הפנס ולבדוק את מצב הנורה. נורות שרופות בדרך כלל משחירות. אם זה המצב ברכב שלכם, חסכתם מאות שקלים, עליכם רק להחליף את הנורה ולהמשיך לנסוע בזהירות.

כאשר התאורה של הרכב לא מספיק חזקה, הפנס בלוי ויש עליו שכבה צהובה, כדאי להיכנס למוסך. לעתים יבצע המוסכניק חידוש פנסים ולעתים הנזק גדול וחייבים להחליף את הפנס.

איך לשמור על אורך החיים של הפנס? – באדיבות צוות העובדים בהיפר חלף

  • הקפידו לנקות את הפנס מאבק בכל מספר שבועות, ואם אפשר הקפידו לחנות תמיד בצל. קרני השמש החזקות פוגעות בפנסים, מעניקות להם גוון צהוב, מעמעמות ומחלישות את עוצמת האור.

  • כאשר אתם חשים כי יש שחיקה בעוצמת האור של הפנס, נסו לעשות ניקוי פנסים. בשוק קיימים תכשירים רבים לניקוי עצמי, אך אם הפנס מכוסה בכל שטחו בשכבה צהובה, עדיף לבצע ניקוי פנסים מקצועי במוסך. נסיעה בלילה עם עוצמת אור חלשה מסכנת את בטיחותכם. זה לא המקום לחסוך, עדיף לבצע ניקוי פנסים במוסך.

4.3/5 - (6 votes)

Share on Facebook