מנגנונים לרכב

יש סוגים שונים של מנגנונים לחלון רכב, כאשר המנגנון הנפוץ ביתר הוא המנגנון החשמלי. לפני המצאת המנגנון החשמלי נאלצו הנוסעים לגלגל באופן ידני את הידית של החלונות כאשר הם רצו לפתוח או לסגור את הרכב. כיום המנגנונים הידניים נמצאים בעיקר ברכבים ישנים מאוד, רובם רכבי אספנות. במאה העשרים ואחת אין רכב שלא נמכר ללא מנגנון חשמלי לחלון הרכב.

מנגנונים לחלון הרכב – שישה דברים שחשוב לדעת

לכל רכב יש סוג של מנגנון לחלון. יש סוגים שונים של מנגנונים, יש מנגנונים ידניים, יש מנגנוני הרמה חשמליים, יש מנגנונים בגדלים שונים, יש המיוצרים מחומרי גלם שונים ועוד.

מנגנונים חשמליים לחלון הרכב הופכים את הפתיחה והסגירה של החלון לפעולה, נוחה, פשוטה וקלה.

באמצעות המנגנון החשמלי אפשר לפתוח ולסגור את החלון בלחיצה על כפתור. עברו הימים שבהם נאלצנו לסובב את הידית ביד כאשר רצינו לפתוח או לסגור את החלון. באמצעות המנגנון החשמלי יכול הנהג גם לשלוט על הפתיחה והסגירה של החלונות במושבים האחוריים בלי להתאמץ להגיע אל החלון המרוחק מקום מושבו. השליטה על הפתיחה והסגירה של החלונות ממקום מושבו של הנהג חיונית מאוד לבטיחות, במיוחד כאשר במושבים האחוריים יושבים ילדים קטנים.

מנגנון חשמלי לרכב מורכב ממנגנון פתיחה המותקן בתוך הדלת, מתחת לחלון. החלון נפתח ונסגר באמצעות מנוע ומנגנון חשמלי וכדי להפעיל אותם מספיק ללחוץ על כפתורים מיוחדים הנמצאים בכל דלת. ברכבים החדשים מצויים כפתורים על יד דלת הנהג המאפשרים לו שליטה על כל חלונות הרכב.

כאשר החלון אינו נפתח בקלות או שאינו נפתח בכלל, עשויות להיות מספר תקלות. תקלה במנוע המחובר למנגנון החשמלי, תקלה במנגנון החשמלי של הרכב או תקלה בכפתורי הפיקוד.

כאשר אתם מחפשים מנגנונים לרכב, לא כדאי לחסוך. חשוב לבחור מנגנון איכותי ומתאים. מנגנון לא איכותי עלול לאפשר פריצה בקלות של הרכב.

מחפשים מנגנונים לרכב? – ב"היפר חלף" מציעים לכם מבחר גדול

  • חברת "היפר חלף" בירושלים היא בין החברות המובילות בתחום חלקי חילוף לרכב. החברה נוסדה בשנת 1987 ועוסקת בסחר ובשיווק של חלקי חילוף.

  • צוות החברה צבר ניסיון רב בתחום חלקי החילוף מיד שנייה, הוא ישמח להציע לכם מנגנון לרכב המתאים בדיוק לרכב שלכם, במחיר אטרקטיבי ובאיכות גבוהה.

  • ל"היפר חלף" יש רישיון עסק המוכר על ידי מסחר התחבורה לפירוק רכבים ולסחר בחלפים משומשים.

  • מחפשים מנגנונים לרכב, צרו קשר עם "היפר חלף".

Share on Facebook