מראות לרכב

מראות לרכב הן אחד האביזרים החיוניים ברכב לבטיחות הנסיעה. יש שני סוגי מראות, מראה פנימית ומראה חיצונית. בכל הרכבים מותקנים מראות, אך במקרים רבים מומלץ להחליף את המראה למראה איכותית ובטיחותית יותר כדי לשפר את רמת הבטיחות.

מראות לרכב – מתי צריך ומתי כדאי להחליף אותן

יש סוגים רבים של מראות חיצוניות לרכב. יש מראות המעניקות לנו מרחב ראייה גדול יותר, יש מראות בעלות מנגנונים אוטומאטיים שדרכם אפשר לכוון את המראה מתוך הרכב ועוד. כעיקרון, לא מומלץ לחסוך בקניית מראות לרכב, הן אינן יקרות, יחסית, וההשקעה בהן משפרת במידה ניכרת את בטיחות הנסיעה ואת בטיחות הנוסעים.

כאשר אנו מחפשים מראה פנימית לרכב, חשוב לבחור מראה שתיתן לנו מרחב ראייה גדול ככל האפשר. בשוק יש סוגים שונים של מראות, מראות רגילות, מראות פנוראמיות ועוד והן מגיעות בגדלים שונים. כאשר אנו קונים מראה חדשה לרכב כדאי להתייעץ עם המומחים ולתת דגש על נושא הבטיחות.

המראות החיצוניות פגיעות מאוד. הן בולטות מחוץ לרכב, ולכן הן עלולות להישבר או להיסדק בקלות. בכל מקרה שבו המראה נסדקה או נשברה, חשוב להחליף אותה במראה חדשה במהירות האפשרית.

כאשר אנו רוצים להחליף את המראה לרכב, מראה חיצונית או מראה פנימית, עומדות בפנינו שתי אפשרויות, לקנות מראה חדשה או מראה משומשת המגיעה מרכבים לפירוק. חשוב לדעת כי ההבדלים במחירים בין המראה החדשה לבין המראות מיד שנייה הם גדולים, אך אם מצאנו מראה מתאימה מיד שנייה, מראה שעונה על הסטנדרטים הבטיחותיים הנדרשים, כדאי לקנות אותה.

בכל מקרה שבו יש לכם תחושה כי המראה שמורכבת ברכב שלכם אינה עונה על הצרכים הבטיחותיים, בכל מקרה שבו אתם שמים לב כי המראה אינה נותנת לכם מרחב ראייה מספיק, יש לכם "שטחים מתים" ואתם לא מצליחים לראות באופן ברור ומדויק את הנעשה בכביש כדאי מראה חדשה. קניית המראה והתקנתה אינה הוצאה גדולה, אך ההשפעה על הבטיחות ניכרת.

היכן רוכשים מראות לרכב באיכות גבוהה?

  • חשוב להקפיד לקנות מראות לרכב מבעלי מקצוע מנוסים ומיומנים בתחום. בחברת "היפר חלף" ירושלים צברו ניסיון רב בתחום חלקי חילוף לרכב וגם בתחום המראות. החברה משווקת מראות איכותיות המתאימות לכל סוגי הרכבים ולכל סוגי הדגמים.

  • צוות העובדים ב"היפר חלף" מסור, נאמן ומקצועי. הוא ישמח לייעץ לכם, לענות על כל שאלה ולהתאים עבורכם את המראה הטובה ביותר. חברות מובילות במשק, מוסכים מורשים ולקוחות רבים כבר נהנים מהשירות והמוצרים של "היפר חלף", הצטרפו גם אתם אל אלפי הלקוחות המרוצים.

Share on Facebook