פגוש / טמבון לרכב

בכל רכב יש שני פריטים חיוניים המשפיעים על בטיחות הרכב, הפגוש הקדמי והפגוש האחורי. לשני הפגושים, או בשמם הנוסף, טמבון, יש חשיבות רבה בשמירה על בטיחות הנוסעים, במקרים רבים פגושים איכותיים הצילו את חיי הנוסעים.

הפגוש הוא אביזר בטיחותי שאסור להתפשר עליו

כאשר מתרחשת תאונה הפריט הראשון שסופג את המכה הוא הפגוש. פגוש איכותי יספוג את עוצמת המכה וימנע ממנה לפגוע בחלקים חיוניים ויקרים של הרכב ולעתים גם בנוסעים. נכון, קיימות תאונות דרכים קשות שבהם גם הפגוש האיכותי ביותר לא יוכל לעזור, אך רוב התאונות עשויות להסתיים בפגיעות קלות ובנזק קטן אם נקפיד על פגושים תקינים העשויים מחומרי גלם משובחים.

כאשר אנו לא מתאימים היטב את הפגוש החלופי לרכב שלנו, כאשר אנו לא קונים פגוש איכותי, עלולים להיווצר מרווחים בין הפגוש לבין שלדת הרכב. במקרים אלו רמת הספיגה של הפגוש תרד באופן משמעותי, בטיחות הנוסעים תיפגע והנזק לרכב עלול להיות משמעותי. אפילו פגיעות קלות עלולות לגרום לפגיעה ברדיאטור, לפגיעה בשלדת הרכב, במכסה המנוע ועוד.

בשוק מוצעים למכירה פגושים זולים, רובם מתוצרת המזרח הרחוק. אומנם הם זולים בהרבה מפגושים המיוצרים בחברות מובילות, אך משך החיים שלהם קצר בהרבה מהפגושים האיכותיים. בכל מקרה של תאונה, אפילו תאונה קלה העשויה להתרחש במגרש החניה, הטמבון הזול לא יעמוד במכה ויישבר בקלות.

כאשר אתם בוחרים פגוש איכותי, רוב המכות יגרמו לפגוש להתכופף ולחזור מיד למקום. במקרים רבים בעל הרכב אפילו לא ידע כי הרכב שלו נפגע וקיבל מכה.

למה חשוב לקנות פגוש רק בחברה אמינה ומומלצת?

לא כל אחד יכול להרשות לעצמו לקנות פגוש של החברה שמייצרת את הרכב. מחירי הפגושים המקוריים גבוהים ועלולים להגיע לאלפי שקלים. הפתרון: קניית פגוש מחברה העוסקת בפירוק מכוניות.

חברת "היפר חלף" בירושלים מתמחה בסחר ובשיווק של חלקי חילוף משומשים לכל סוגי הרכבים. צוות החברה צבר ניסיון ומוניטין רב, הם ידעו להתאים לכל סוג של רכב פגוש מיד שנייה, פגוש בטיחותי במצב מצוין שיעניק לכם את אותה רמת הבטיחות כמו פגוש מקורי, אך במחיר זול יותר.

חברות רבות הביעו אימון בחברת "היפר חלף" ורוכשות מהחברה באופן קבוע חלפים לרכב. בין הלקוחות נמצאים חברות מובילות במשק, מוסכים מורשים ואינספור לקוחות פרטיים מרוצים החוזרים שוב ושוב אל החברה.

לחברת "היפר חלף" יש רישיון מוכר מטעם משרד התחבורה לפירוק רכבים ולסחר בחלפים משומשים.

Share on Facebook